رادیو فرکونسی (RF)

این دستگاه با امواج رادیویی مطمئن و بدون عارضه خود سبب تغییر قطب مثبت و منفی سلول چربی و ایجاد گرما می­شود. این گرما باعث شل شدن چربی و دفع چربی از طریق تعریق و دفع از طریق دستگاه گوارش می­شود . این روش قادر به از بین بردن سلولیت های گرید 1 تا 4 است. در کار با موج رادیوفرکونسی، نحوه کار با دستگاه بسیار مهم بوده واپراتور دستگاه باید آموزش های مورد نیاز را دیده باشد که بتواند بهترین نتیجه را به فرد بدهد.

تک قطبی

تک قطبی به دستگاه دارای یک قطب یا الکترود اشاره دارد. با انتقال تک قطبی، جریان از یک الکترود (دستگیره) دستگاه تولید کننده در طول بدن جریان می‌یابد و با حداکثر مقاومت در ناحیه اطراف نوک ابزار دستی مواجه می‌شود، که در آن نقطه حرارت‌دهی بافت در لایه‌های زیر پوست اتفاق می‌افتد. از یک اتصال به زمین یا پد بازگشتی نیز استفاده می‌شود، که به پشت یا شکم بیمار متصل می‌گردد، تا مسیر کم مقاومتی برای بازگشت جریان به دستگاه تولید و مدار الکتریکی را تکمیل کند.

دوقطبی

دو قطبی به دستگاه دارای دو قطب یا الکترود اشاره دارد. در روش دو قطبی، جریان از دستگاه تولید کننده تنها در طول بافتی که بین دو الکترود روی دستگیره است جریان می‌یابد. این الکترودها مدار الکتریکی را شروع و کامل می‌کنند. از این رو، با روش دو قطبی، هیچ جریانی از بقیه بدن عبور نمی‌کند، بنابراین هیچ پد اتصال به زمین یا بازگشتی لازم نیست. در همه انواع انواع آر اف لاغری، مقاومت در برابر عبور جریان در بافت است و نه الکترود که اثر حرارتی را تولید می‌کند.

 

محاسن RF:

مرکز ارتقاء سلامت آفرنگ آماده خدمت رسانی به شما میباشد