هایتون تراپی چیست؟

مجموعه ارتقاء سلامت آفرنگ مفتخر است که برای اولین بار در ایران لاغری شما را تضمین کند یعنی طبق ضمانت نامه کتبی که تقدیم شما عزیزان می شود، این یعنی در صورتی که در طول دو هفته ( پنج جلسه ) کاهش سایز چربی نداشته باشید، کل مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

در این متد لاغری که از جدیدترین و بروزترین روش های لاغری در دنیا می باشد، دستگاه ها توسط امواج ایمن و موثر رادیویی و مغناطیسی، با جابه جایی قطب مثبت و منفی چربی سبب تولید گرما و شل شدن بافت چربی و خروج قطرات چربی از سلول ها می شوند و با افزایش گردش خون در محل مورد نظر سبب افزایش متابولیسم و حرکت قطرات چربی به سیستم لنفاوی و دستگاه گوارش و دفع آن می شود.

ترکیب این دو روش بی عارضه و بدون درد موجب تاثیر سریع در کاهش بافت چربی و سلولیت، افزایش بافت عضلانی، جمع شدن پوست ناحیه و جلوگیری از افتادگی پوست به صورت چشم گیر و قابل مشاهده توسط خود فرد می شود که به دلیل آزاد شدن کلاژن باعث سفت شدن پوست می شود.

بدلیل ایمنی و بی عارضه و بی درد بودن این روش، می توان آن را برای لاغری و جوانسازی صورت و غبغب و دیگر نواحی بدن هم به کار برد.

هایتون تراپی برای اولین بار در ایران در مجموعه ارتقا سلامت آفرنگ تضمینی می باشد.

هایتون تراپی یک جهش کوانتومی جدید در زمینه الکتروتراپی است.

مطابق این اصل، هایتون تراپی باعث تحریک اعصاب و عضلات می شود.هدف اولیه از هایتون تراپی تاثیر مستقیم بر متابولیسم سلول ها است. تفاوت های این روش با الکتروتراپی در تاثیر ،تنکنولژی و کاربردهای عملی آن ها است.

هایتون تراپی و تاثیرات و مکانیزم اصلی دستگاه:

در مرحله اول انرژی را به بدن وارد می کند تا پتانسیل انرژی سلول را افزایش دهد.

در مرحله دوم باعث نوسان ساختار سلول برای طبیعی شدن متابولیسم می شود.

از لحاظ فنی با وارد کردن انرژی به بدن برای فعال کردن و زنده نگه داشتن سلول ها ، ایجاد رزونانس به منظور ساخت سلول ها و ساختار بافت نوسانی ، با هدف بهبود فرآیند متابولیسم و تسکین درد عمل می کند.

برنامه های هایتون:

برنامه هایی از پیش برنامه ریزی شده برای درمان  هستند که برای رسیدن به اثرات مثبت برای مراجعه کننده طراحی شده اند.

برنامه های مختلفی  مثل: